Rybářský průvodce

Informace o Zdenálovi, správci kempu a rybářském průvodci, který vás tu bude mít na starost.

Petrův zdar přátelé, jmenuji se Zdeněk Řeřucha a rád vás přivítám ve svém kempu v malebné vesničce jménem Hasvag. Mořský rybolov mě fascinuje po celý život. Ačkoliv už jsem díky natáčení pořadu Za rybami světových moří navštívil spoustu lokalit ve světě, tak v Norsku se mi vždy líbilo nejvíce. Tady má člověk naprosto neomezené možnosti, může tu rybařit na lodi a podmořských horách, kolem ostrůvků, v úchvatných fjordech či na otevřeném moři. Nebo může navštívit zdejší ústí řek do moře s muškařským, přívlačovým či dokonce plavačkovým a feederovým prutem. 

Mnohem více mě vždy bavilo poznávat nové rybolovné techniky a různé druhy ryb. Nikdy jsem se nehonil za trofejemi, protože poznávání a zkoušení nových věcí je z mého pohledu nejzábavnější. A ty větší ryby se většinou během toho procesu stejně povedou. Díky tomu, že neustále zkouším něco nového, si taktéž rozšiřuji své obzory, sbírám užitečné informace a ty se vám potom pokouším předat. 

Rád s každou posádkou strávím v úvodu nějaký ten čas u námořní mapy, abych ukázal vhodná místa pro rybolov v daném období. U toho však probereme i nástrahy a jejich vedení nebo všemožné rybolovné techniky. Pokud vás bude něco zajímat i během vašeho pobytu, určitě se na mě neváhejte obrátit.

Připojená videa

Sdílet tuto stránku

EN DE CZ NO