Rybářský průvodce

Informace o Zdenálovi, správci kempu a rybářském průvodci, který vás tu bude mít na starost.

Petrův zdar přátelé rybáři,

V kempu vás přivítám já, jmenuji se Zdeněk Řeřucha a jsem zakladatelem a šéfredaktorem rybářského magazínu Zachytame.cz a také správcem HasvagCampu. Publikované články na webu jsou mojí prací, pokud vás bude zajímat více informací o rybolovu v Norsku, můžete si přečíst i další mé články, či shlédnout některá z mých videií nebo mi zkrátka napsat email, na který vám rád odpovím.

Do Norska na ryby jezdím již od svých deseti let, právě v tomto útlém věku mě můj otec vzal na ryby do této nádherné země a jsem mu za to velmi vděčný. Rybolov v Norsku jsem si doslova zamiloval a tak jsem začal s objevováním různých lokalit, podnikl jsem desítky výprav do různých oblastí, od jihu až k úplnému severu a nakonec jsem skončil v Hasvagu, kde jsem našel ty nejlepší podmínky pro rybolov všech rybích druhů žijících v Norsku.

Vždy jsem měl rád výzvy a vždy jsem chtěl trhat své rekordy, neustále posouvat laťku svých úlovků výš a výš. Proto jsem se také vždy zaměřil při jedné z mých výprav na jeden daný rybí druh, u kterého jsem se snažil vypozorovat jeho chování, kde se zdržuje, jak reaguje na určité nástrahy a pokusit se ulovit co možná největší rybu tohoto druhu. V několika oblastech v Norsku ovšem není možné narazit na všechny druhy ryb, ale za to v Hasvagu ano. Hlavně proto to tu mám tak rád, protože je tu možné chytit jakoukoliv trofejní rybu jakéhokoliv druhu. 

Připojená videa

Sdílet tuto stránku

EN DE CZ NO