Jak se k nám dostanete?

Informace o dopravě automobilem a letecky.

Doprava automobilem

Nejčastěji k nám rybáři jezdí automobilem či dodávkou, záleží na tom, jak početná je vaše posádka. Dopravu vozem považuji za nejlepší možnost, jednak do auta většinou naskládáte pohodlně veškeré vaše vybavení, zadruhé cesta není nijak daleká, jedná se o necelé dva dny jízdy včetně šesti hodin strávených na trajektu a za třetí během cesty můžete kdykoliv zastavit a pořídit fotografie nádherné norské krajiny.

Po rezervaci termínu v našem kempu je nutné zarezervovat také trajekt z německého Rostocku do švédského Trelleborgu na této adrese. Nejedná se o nic složitého, když tak vám s tím náš správce Zdenál pomůže po telefonu, facebook messengeru či emailu. Nejprve tedy pojedete na Rostock v Německu. Sem se jede celou dobu po pohodlných dálnicích a jste tu opravdu rychle. Potom se nalodíte a za zhruba šest hodin budete ve švédském Trelleborgu a odtud už zadáte do navigace Hasvag a pojedete na místo určení.  Doporučuji cestu na Goteborg, dále na Oslo, dále na Elverum, odtud na Trondheim, dále na Steinkjer a odtud až do HasvagCampu.

Doprava letecky

K nám se dostanete i letecky. Přímým letem se do Trondheimu dostanete z Krakowa. S jedním přestupem se pak dá pohodlně letět z Prahy či Vídně, kdy se celková délka cesty, včetně přestupu, pohybuje okolo 5 hodin. Přestup se většinou uskutečňuje v Oslu nebo Amsterdamu, záleží na výběru aerolinek.

Po příletu na letiště “Trondheim Værnes” máte 2 možnosti, a to buď půjčení auta, přičemž nejbližší autopůjčovna se nachází hned u východu z letištní haly nebo využití námi poskytnutého transportu, kdy by na Vás po příletu již čekal náš správce kempu. Po rezervaci termínu v našem kempu a zakoupení letenek je nutné oznámit našemu správci pomocí emailu či telefonu, v kolik hodin Vás má vyzvednout na letišti. Při výběru našeho transportu je nutné vědět, že maximální kapacita je 8 míst, včetně řidiče.

Sdílet tuto stránku

EN DE CZ NO