Jak se k nám dostanete?

Informace o dopravě automobilem a letecky.

Doprava automobilem

Nejčastěji k nám rybáři jezdí automobilem či dodávkou, záleží na tom, jak početná je vaše posádka. Dopravu vozem považuji za nejlepší možnost, jednak do auta většinou naskládáte pohodlně veškeré vaše vybavení, zadruhé cesta není nijak daleká, jedná se o necelé dva dny jízdy včetně šesti hodin strávených na trajektu a za třetí během cesty můžete kdykoliv zastavit a pořídit fotografie nádherné norské krajiny.

Po rezervaci termínu v našem kempu je nutné zarezervovat také trajekt z německého Rostocku do švédského Trelleborgu na této adrese. Nejedná se o nic složitého, když tak vám s tím náš správce Zdenál pomůže po telefonu, facebook messengeru či emailu. Nejprve tedy pojedete na Rostock v Německu. Sem se jede celou dobu po pohodlných dálnicích a jste tu opravdu rychle. Potom se nalodíte a za zhruba šest hodin budete ve švédském Trelleborgu a odtud už zadáte do navigace Hasvag a pojedete na místo určení.  Doporučuji cestu na Gotebord, dále na Oslo, dále na Elverum, odtud na Trondheim, dále na Steinkjer a odtud až do HasvagCampu.

Doprava letecky

K nám se dostanete i letecky. A to buď z Krakowa přímým letem až do Trondheimu nebo můžete zvolit spoj z Prahy do Osla a poté přestup na další letadlo z Osla až do Trondheimu, kde by na vás čekal náš správce kempu. Po rezervaci termínu v našem kempu a zakoupení letenek je nutné oznámit našemu správci pomocí emailu či telefonu v kolik hodin vás má vyzvednout na letišti.

Sdílet tuto stránku

EN DE CZ NO