Carat guiding boat 24ft

Technická specifikace průvodcovského člunu.

Každý rok vymýšlíme něco nového na lodích, které Vám půjčujeme. Všechny lodě jsme osadili o štíty, nové spínače, světla, ultrarychlé sondy, zkrátka děláme vše pro to, aby jste se na lodích cítili komfortně a pořádně si zachytali. Teď ale přišel čas na rozšíření služeb našeho kempu také o průvodcování na moři. Pro tyto účely jsme zakoupili dieselovou loď, která má 7,5 metru na délku a 2,5 metru na šířku, osazenou o motor Nanni diesel 85HP

Z počátku nebyla na lodi vůbec žádná výbava, jednalo se čistě jen o pracovní nástroj bývalého majitele. My jsme ale vše změnili. Nainstalovali jsme na loď solární panel, stěrače, přední i zadní světla, navigační zařízení, sonary, pumpy na vodu, odkládací skříňky, VHF rádio pro bezpečnost a také se postarali o kompletní servis motoru i elektrického vedení. Tento projekt je vyústěním našich zkušeností, které každý rok sbíráme servisováním, údržbou a vývojem našich člunů. 

Snažili jsme se o to, abychom s tímto člunem byly připraveni na vše! Protože když už den s průvodcem, tak ať to stojí za to ve všech směrech. Zažijte zajímavou plavbu na tomto prostorném člunu, buďte součástí naplánovaného rybářského programu našeho průvodce a nasbírejte nové zkušenosti. Objednejte si den s průvodcem buď přímo na místě nebo pomocí rezervace: +420 734 816 970, info@hasvagcamp.com. 

Sdílet tuto stránku

EN DE CZ NO