Ženský rybám dávají pořádně na prdel

19. 07. 2019
Petrův zdar přátelé, opět posílám nějaké ty fotečky z poslední doby. Měl bych asi začít tím, že ženský tomu dávají v poslední době pořádně na prdel! Tahat pěkné tresky, kelery a polaky už je u nich standard, ale vytáhnout krásného ďase za ocas?

Petrův zdar přátelé, opět posílám nějaké ty fotečky z poslední doby. Měl bych asi začít tím, že ženský tomu dávají v poslední době pořádně na prdel! Tahat pěkné tresky, kelery a polaky už je u nich standard, ale vytáhnout krásného ďase za ocas? To už je skutečně umění, které následně bylo oceněno předáním kšiltovky s naším logem, což borcům rozproudilo krev v žilách a tak jsem sám zvědav, co přinesou následující dny. Tiše doufám, že se i chlapům podaří nějaká rarita a že se nevzdají bez boje, jelikož přece není možné, aby nás ženský přechytaly.

Počasí se konečně podobá létu, tedy byl to takový skok, že jsem si jedno ráno po probuzení myslel, že ani nejsem v Norsku. Teploty přes den přesahují i hranici dvaceti stupňů a vítr je dá se říct až na nějaké ty poryvy ustálený a tak se jezdí na vodu pořád. Vozí se spousta druhů ryb a to v nemalých velikostech. Hezký den všem, ahoj!

Připojené obrázky

Sdílet tuto stránku

EN DE CZ NO