Zazimovávání, aneb lodě jsou již z vody, tak chytneme rybu ze břehu

16. 10. 2021
Petrův zdar přátelé, sezóna nám končí a tak jsem si na pomoc se zazimováním kempu zavolal pár přátel. Lodě jsou již z vody, navíc počasí příliš nepřeje a tak jsme vyrazili jeden den přelstít nějakou tu rybku na řeku a druhý den jsme nahodili z přístavu na spláveček i feeder.

Petrův zdar přátelé, sezóna nám končí a tak jsem si na pomoc se zazimováním kempu zavolal pár přátel. Lodě jsou již z vody, navíc počasí příliš nepřeje a tak jsme vyrazili jeden den přelstít nějakou tu rybku na řeku a druhý den jsme nahodili z přístavu na spláveček i feeder. Oba dva výlety skončili výborně. Široká škála zajímavých druhů ryb na jemné proutky nám udělala velikou radost.

I přes to, že se během těch pár chvil u vody vystřídal déšť s kroupami to bylo naprosto famózní. Je až neuvěřitelné, že v půlce října, kdy se každým dnem ochlazuje teplota moře lze stále chytat krásné ryby ze břehu.

Přitom stačí jen jeden proutek, pár krevetek a i bez předchozího zakrmování to jezdí jako na běžícím páse. Pokud však člověk prohodí krmné místo trochou odřezků z makrel a krevetek, tak je to ještě lepší. Má původní myšlenka chytat na dva pruty vzala za své ihned po prvním náhozu, jelikož záběry na feeder jsem měl do deseti vteřin po dopadu krmítka s háčkem ke dnu.

Tohle byla prostě super zábava. Zkrátka a dobře i rybolov ze břehu má něco do sebe. Ať vám to jezdí přátelé, ahoj!

Připojené obrázky

Sdílet tuto stránku

EN DE CZ NO