Tohle není Norsko aneb 30 stupňů a šílené vedro

01. 07. 2022
Ahoj z tropického Norska. Teploty šplhají až ke třiceti stupňům celsia. Je opravdu neuvěřitelné jaké je vedro. A je to znát i na rybím apetitu. Zdaleka nejsou tak aktivní, jak bychom si všichni přáli. I přes to však lze nějakou tu rybku ulovit.

Ahoj z tropického Norska. Teploty šplhají až ke třiceti stupňům celsia. Je opravdu neuvěřitelné jaké je vedro. A je to znát i na rybím apetitu. Zdaleka nejsou tak aktivní jak bychom si všichni přáli. I přes to však lze nějakou tu rybku ulovit. 

Včera jsem pracoval celý den bez trička na lodi a dnes hojím popáleniny. Hosté co jezdí na moře jsou na tom však ještě hůře. Někteří mají tak červenou kůži, že usoudili i přes panující olej na vodní hladině, že budou jezdit na moře na noc. A já se vůbec nedivím. 

Několik odvážlivců skočilo z mola i do moře, aby se pořádně osvěžili. Kdo by to chtěl někdy vyzkoušet, tak teď je ten správný čas. Člověk na mole uschne během pěti minut, ani ručník není potřeba. 

V následujících dnech by mělo přijít ochlazení, snad se ho dočkáme a při té změně doufejme nebude foukat. Ozvu se zase později, zatím ahoj. 

Připojené obrázky

Sdílet tuto stránku

EN DE CZ NO