Start sezóny 2023

17. 04. 2023
Petrův zdar přátelé, start nové sezóny je tu a my byly vyzkoušet jestlipak se rybky zdržují na místech, kde bychom je v tomto období mohli očekávat.

Petrův zdar přátelé, start nové sezóny je tu a my byly vyzkoušet jestlipak se rybky zdržují na místech, kde bychom je v tomto období mohli očekávat. Kousek od kempu u sádek jsou jako vždy na jaře najetí krásní keleři. Na jemný proutek do šedesáti gramů to byla úžasná jízda, během kelerování se však spletla i nějaká ta obecňačka a rybaření pět minutek od kempu bylo opravdu příjemné.

Na šelfu je to prozatím slabší. Ryby tam jsou více apatické. Pár záběrů jsme dostali, ale vždy byly velmi jemné. Žádný útok na nástrahu, který vám pomalu vytrhne prut z ruky jako v letním období. Navíc na podmořských horách a okolo šelfu zatím není tolik potravy, jako tomu bývá zvykem. Až se ještě trošičku víc oteplí, bude to tam však super.

Jinak je počasí velmi pěkné. Celkový vstup do sezóny stál co se týče počasí za jedničku s hvězdičkou. Lodě jsme servisovali v plusových teplotách a mírném větru. Žádné sněhově chumelenice se nekonaly. Práce tak utíkala velmi rychle, až zbyl čas na doladění nových spínačů na lodích a sušárny na obleky za filetárnou.
Ozveme se zase později. Zdravíme z Norska, ahoj.

Připojené obrázky

Sdílet tuto stránku

EN DE CZ NO