Povedené září pokračuje nejen nádhernými úlovky

16. 09. 2021
Petrův zdar přátelé, v posledních dnech nám v Norsku panuje skutečně nádherné počasí. Dá se říct, že každý den bylo možné vyjet na moře a bylo to znát i na nádherných úlovcích našich hostů. Dařilo se především těm, kteří se zaměřili na mníky a halibuty.

Petrův zdar přátelé, v posledních dnech nám v Norsku panuje skutečně nádherné počasí. Dá se říct, že každý den bylo možné vyjet na moře a bylo to znát i na nádherných úlovcích našich hostů. Dařilo se především těm, kteří se zaměřili na mníky a halibuty. Přívlačové výlety k ostrůvkům i skalám však byly také úspěšné, a tak se dovezlo i několik pěkných polaků, doršů či makrel.

Příroda se nám pomalu, ale jistě začíná v posledních dnech obarvovat do podzimních tónů. Sušička na houby jede na plné pecky a to samé lze říct i o troubách, ve kterých se často pečou koláče s čerstvě nasbíranými borůvkami. Hold člověk neví, kam dřív skočit. Na ryby či na houby a borůvky?

Třešničkou na dortu byla včerejší polární záře, která se nám ukázala v plné kráse. V nočních hodinách si zde tedy našlo zábavu i několik amatérských fotografů, kterým se podařilo ulovit mimo ryb i nádherné světelné úkazy.

Snad to v tomto duchu bude pokračovat i dále. Dle předpovědi nás má čekat jeden až dva větrnější dny a poté opět maximálně pět metrů za sekundu. Ozvu se zase později, ať vám to jezdí!

Sdílet tuto stránku

EN DE CZ NO