Počasí jako na houpačce a nádherné zážitky z rybolovu

11. 07. 2022
Petrův zdar přátelé, Norsko je úžasná země s neomezenými možnostmi pro všechny rybáře. Tady je totiž úplně jedno zdali jste v tuzemsku kaprař, plavačkář, feederař nebo lovec dravců.

Petrův zdar přátelé, Norsko je úžasná země s neomezenými možnostmi pro všechny rybáře. Tady je totiž úplně jedno zdali jste v tuzemsku kaprař, plavačkář, feederař nebo lovec dravců. Zde totiž můžete vyzkoušet všechny rybolovné techniky, a dokonce s nimi být velmi úspěšní. 

Fantazii se meze nekladou a každá rybolovná technika skrývá nový pohled na rybařinu jako takovou. Právě tu rozmanitost naprosto zbožňuji. Díky jakékoliv rybolovné technice se člověk přiučí něčemu novému a obvykle má také šanci přelstít pokaždé jiný druh ryby. 

Poslední dny bylo počasí jako na houpačce, a tak jsme se vydali s feedery rybařit ze břehu. Nachytali jsme spoustu nádherných a zajímavých druhů ryb a mimo jiné nasbírali neotřelé zážitky, na které budeme vzpomínat po celý zbytek našeho života. 

Když se konečně vyčasilo, tak jsme vyrazili také na moře. Tam jsme zažili opravdu nefalšované rybářské šílenství. Aktivita ryb byla famózní. Dařilo se nám je lovit z hladiny, vodního sloupce i přímo ze dna. Různé techniky rybolovu přinesly různé rybí druhy. V ranních hodinách, kdy se začal probouzet nový den jsme vyrazili zpět do kempu plní dojmů a neuvěřitelných zážitků. 

Přesně kvůli takovým zážitkům do Norska jezdíme, a tak Vám z celého srdce přejeme ať jich máte co nejvíce. 

Připojené obrázky

Sdílet tuto stránku

EN DE CZ NO