Pěkné rybaření pokračuje, následující dny ale bude větrněji

23. 05. 2023
Petrův zdar přátelé, rybaření v posledních dnech bylo dobré a to především protože se stále mohlo jezdit na moře a rybařit. Bohužel následující dny dle předpovědi nevypadají moc dobře.

Petrův zdar přátelé, rybaření v posledních dnech bylo dobré a to především protože se stále mohlo jezdit na moře a rybařit. Bohužel následující dny dle předpovědi nevypadají moc dobře. I proto jsem byl ověřit se splávečkem a feederem aktivitu ryb z námi oblíbeného zatopeného přístavu, abych věděl, kam vás kdyžtak poslat jestliže to nepůjde na moře.

V zatopeném přístavu s trochou krmení je stále super zábava. Zejména s platýsky a pyskouny. Takže stačí pár krevetek a jemnější proutek a člověk si může parádně zarybařit. Mořští pstruzi v okolních ústí řek do moře jsou také na svých pozicích a aktivní. Na ně zase jemnější vláčak, návazec a nějakou plandavku či třpytku.

Na šelfu a podmořských horách si lze dobře zachytat polaky. Keleři tu ještě nejsou v tak ohromných počtech jako například v letních měsících, ale stále jich přibývá. U sádek je zase naprosto neuvěřitelné množství slušných kelerů od 70 do 100cm. Tam je to doslova co spuštění, to záběr. Naprosto nepředstavitelné množství ryb.

Chytlo se i pár halíčků, ačkoliv se na ně kluci přímo nesoustředili. Skočili jim na přívlač a pár větších se ještě k tomu bohužel nepodařilo zdolat. A když na ně šli s masem a silnější sestavou, tak záběr nedošel. Hold tak to bývá. Halibut ví, kdy má zabrat.

Ozvu se zase později, ahoj.

Připojené obrázky

Sdílet tuto stránku

EN DE CZ NO