Nová vylepšení lodí pro tuto sezónu

24. 04. 2022
Petrův zdar přátelé, každý rok realizujeme něco nového na lodích, které vám půjčujeme. Tento rok jsme všechny lodě osadily o štíty, nové spínače, poziční světla a ultrarychlé sondy.

Petrův zdar přátelé, každý rok realizujeme něco nového na lodích, které vám půjčujeme. Tento rok jsme všechny lodě osadily o štíty, nové spínače, poziční světla a ultrarychlé sondy. Kapitáni se tak budou nyní cítit mnohem komfortněji, rybařit budete moci bezpečně i za soumraku, stačí jen pomocí spínače spustit světlo. Ultrarychlé sondy fungují naprosto výborně, běžně měří hloubky ikdyž je člun v pohybu a také v docela svižné rychlosti. 

Mimo lodí, které vám půjčujeme přišel také čas na rozšíření služeb našeho kempu o průvodcování na moři. Pro tyto účely jsme zakoupili dieselovou loď, která má 
7,5 metru na délku a 2,5 metru na šířku, osazenou o motor Nanni diesel 85HP

Z počátku nebyla na lodi vůbec žádná výbava, jednalo se čistě jen o pracovní nástroj bývalého majitele. My jsme ale vše změnili. Nainstalovali jsme na loď solární panel, stěrače, přední i zadní světla, navigační zařízení, sonary, pumpy na vodu, odkládací skříňky a také se postarali o kompletní servis motoru i elektrického vedení. Tento projekt je vyústěním našich zkušeností, které každý rok sbíráme servisováním, údržbou a vývojem našich člunů. 

Nezastavujeme, jedeme dál a chystáme pro vás opět další novinky! Máte se na co těšit, tak zatím ahoj. 

Připojené obrázky

Sdílet tuto stránku

EN DE CZ NO