Makrela v posledních dnech nejlepší nástrahou

27. 07. 2022
Petrův zdar přátelé, poslední dny byly rybářsky velmi zajímavé. Na šelfu je hromada vytřených ryb, obrovská hejna motající se pod lodí, přes které nelze absolutně vidět do hlubin.

Petrův zdar přátelé, poslední dny byly rybářsky velmi zajímavé. Na šelfu je hromada vytřených ryb, obrovská hejna motající se pod lodí, přes které nelze absolutně vidět do hlubin. Je to znát i na větších predátorech, kteří jsou nacpaní k prasknutí. Sonar ukazuje občas ryby od lodi až ke dnu, je to zkrátka neuvěřitelné. 

Lov na umělé nástrahy tak v posledních několika dnech nebyl úplně to pravé ořechové. Proč by se taky větší ryby honily za jakousi napodobeninou, když mají k dispozici mnohem snadněji dostupnou potravu, které je tu mraky. 

Dali jsme hlavy dohromady a vymysleli, že by bylo aktuálně lepší rybařit na přirozenější nástrahu. Hosté tedy převážně rybařili na celé makrely či odřezky z nich a pěkné výsledky se dostavily. Mníci, štikozubci a přišel i nádherný ďas. 

Ti vytrvalejší, kteří chytali stále na gumy však přesvědčili k záběru několik polaků ve skutečně trofejních velikostech. Uvidíme co nám nabídnou další dny. Ať Vám to jezdí, ahoj. 

Připojené obrázky

Sdílet tuto stránku

EN DE CZ NO