Filipova obří treska a dědova tygřice

04. 08. 2019
Ahoj přátelé, tak Filipova návštěva v mém kempu je u konce. Včera jsme se opět vydali na ryby a opět to byl rybářský koncert se vším všudy. Společně s Filipem jsem s sebou přibral i mého 84 letého dědu, který chytil nádherně vybarvenou „tygří“ tresku obecnou.

Ahoj přátelé, tak Filipova návštěva v mém kempu je u konce. Včera jsme se opět vydali na ryby a opět to byl rybářský koncert se vším všudy. Společně s Filipem jsem s sebou přibral i mého 84 letého dědu, který chytil nádherně vybarvenou „tygří“ tresku obecnou. Ani nevíte, jakou mi udělalo radost, když jsem i přes jeho lyžařské brýle viděl, jak se mu rozzářily oči ihned poté, co jsme mu pomohli nádhernou tresku měřící 104 centimetrů dostat přes bort lodi.

Prý mu díky těmto brýlím nefouká do očí a tak by je za nic nevyměnil, na chvíli je však na fotku dokázal sundat a tak sami můžete i z fotek vyčíst jeho nadšené pocity. Opět jsme zkoušeli veliké gumové nástrahy a opět jsme točili nové materiály pro další připravované video, které bude právě o lovu na veliké jigy. Třešničkou na dortu byla Filipova nádherná 15 kilogramová treska, která mu dokázala pořádně rozpumpovat krev v žilách.

Byl to parádní rybářský večírek, během kterého se udála spousta nezapomenutelných okamžiků a přesně o takových zážitcích rybolov v Norsku je! Tak ať jich máte co nejvíc, Petrův zdar!

Připojené obrázky

Sdílet tuto stránku

EN DE CZ NO