Útok neznámého predátora

04. 10. 2018
Ahoj přátelé, tak ještě nějaká ta fotečka ze včerejška, kdy jsem vyrazil s Martinem na šelf, jelikož bylo naprosto suprové počasí.

Ahoj přátelé, tak ještě nějaká ta fotečka ze včerejška, kdy jsem vyrazil s Martinem na šelf, jelikož bylo naprosto suprové počasí. Na podmořských horách jsme vláčely gumy a dařilo se pravidelně chytat polaky i kelery. Skvělá zábava vyústila v útok neznámého predátora na šedesáti centimetrového polaka, kterého Martin tahal z poměrně veliké hloubky šedesáti metrů, kdy mu zabral při kelerování ve sloupci.

Martin běžně zdolával a najednou dostal pořádnou ránu do prutu a pěknou, ale bohužel velmi krátkou jízdu. Kdo ví, copak mu ho raflo. Aby toho nebylo málo o několik desítek minut později tahal polaka cca 50cm a za ním se objevil obrovský halibut, který nás omrknul a mávnul zpátky na rozloučenou. Zajímavý den to byl, kdybych nenechal v kempu můj halibutový proutek, který jsem už očistil s domněním, že ho zazimuju, tak bych tam okamžitě pouštěl makrelu. Třeba ho ještě vytáhnu, pokud vyjde čas.

Připojené obrázky

Sdílet tuto stránku

Coronavirus

Hello friends, for all those who have questions about traveling to Norway during the coronavirus - contact us. We deal with this matter in person with everyone.

Petrův zdar, přátelé a kamarádi, pro všechny, kteří mají dotazy ohledně cestování do Norska v době koronaviru nás neváhejte kontaktovat. S každým tuto záležitost řešíme osobně. 

Zavřít

EN DE CZ NO