Rybářský průvodce

Informace o Zdenálovi, správci kempu a rybářském průvodci, který vás tu bude mít na starost.

Petrův zdar přátelé rybáři,

V kempu vás přivítám já, jmenuji se Zdeněk Řeřucha a jsem zakladatelem a šéfredaktorem rybářského magazínu Zachytame.cz a také správcem HasvagCampu. Publikované články na webu jsou mojí prací, pokud vás bude zajímat více informací o rybolovu v Norsku, můžete si přečíst i další mé články, či shlédnout některá z mých videií nebo mi zkrátka napsat email, na který vám rád odpovím.

Do Norska na ryby jezdím již od svých deseti let, právě v tomto útlém věku mě můj otec vzal na ryby do této nádherné země a jsem mu za to velmi vděčný. Rybolov v Norsku jsem si doslova zamiloval a tak jsem začal s objevováním různých lokalit, podnikl jsem desítky výprav do různých oblastí, od jihu až k úplnému severu a nakonec jsem skončil v Hasvagu, kde jsem našel ty nejlepší podmínky pro rybolov všech rybích druhů žijících v Norsku.

Vždy jsem měl rád výzvy a vždy jsem chtěl trhat své rekordy, neustále posouvat laťku svých úlovků výš a výš. Proto jsem se také vždy zaměřil při jedné z mých výprav na jeden daný rybí druh, u kterého jsem se snažil vypozorovat jeho chování, kde se zdržuje, jak reaguje na určité nástrahy a pokusit se ulovit co možná největší rybu tohoto druhu. V několika oblastech v Norsku ovšem není možné narazit na všechny druhy ryb, ale za to v Hasvagu ano. Hlavně proto to tu mám tak rád, protože je tu možné chytit jakoukoliv trofejní rybu jakéhokoliv druhu. 

Připojená videa

Sdílet tuto stránku

Coronavirus

Hello friends, for all those who have questions about traveling to Norway during the coronavirus - contact us. We deal with this matter in person with everyone.

Petrův zdar, přátelé a kamarádi, pro všechny, kteří mají dotazy ohledně cestování do Norska v době koronaviru nás neváhejte kontaktovat. S každým tuto záležitost řešíme osobně. 

Zavřít

EN DE CZ NO