Rozmanité rybaření se spoustou zajímavých druhů ryb

20. 08. 2020
Petrův zdar přátelé, v dnešním příspěvku začnu od včerejšího večera, kdy jedna posádka ve večerních hodinách vyjela na vodu a po deseti minutách se vrátila zpět.

Petrův zdar přátelé, v dnešním příspěvku začnu od včerejšího večera, kdy jedna posádka ve večerních hodinách vyjela na vodu a po deseti minutách se vrátila zpět. Já zrovna ve filetárně zpracovával nachytané makrely a ptám se, jaktože jste tak brzo zpátky, fouká tam? „Ne, chytili jsme halibuta a tak se jdeme pochlubit kolegům, kteří zůstali na apartmánu“. Nevěřícně jsem nahlédnul k nim do lodi a on tam skutečně byl. Za takovou chviličku jak se říká na první dobrou v prvním driftu. Pogratuloval jsem, předal čepici s našim logem a pořídil několik fotografii s halibutem a šťastným lovcem.

Jinak rybaření je teď velmi rozmanité co se týče rybích druhů. Je tu ohromné množství makrel a ty právě s oblibou následují všechny druhy ryb. Stále panují poměrně vysoké teploty, ale už je pomalu cítit, že přichází září. Některé dny je opravdu krásně, ale člověk už si musí začít oblékat mikinu, jelikož ta pocitová teplota není nijak zvlášť vysoká.

Škoda jen, že je ČR stále červené. Nic méně musíme doufat, nic jiného nám ani nezbývá. Přeji všem hezký den, ahoj!

Sdílet tuto stránku

Coronavirus

Hello friends, for all those who have questions about traveling to Norway during the coronavirus - contact us. We deal with this matter in person with everyone.

Petrův zdar, přátelé a kamarádi, pro všechny, kteří mají dotazy ohledně cestování do Norska v době koronaviru nás neváhejte kontaktovat. S každým tuto záležitost řešíme osobně. 

Zavřít

EN DE CZ NO