Krásné ryby i přes střídavé počasí

13. 06. 2019
Petrův zdar přátelé, tak opět posílám nějaký ten reportík a nové fotečky. Počasí se často střídá, tedy především vítr a tak se chvíli chytají ryby na otevřeném moři a pobřežním šelfu a chvíli zase ve fjordech, kde se posádky schovávají před větrem.

Petrův zdar přátelé, tak opět posílám nějaký ten reportík a nové fotečky. Počasí se často střídá, tedy především vítr a tak se chvíli chytají ryby na otevřeném moři a pobřežním šelfu a chvíli zase ve fjordech, kde se posádky schovávají před větrem. Už se chytla také nějaká ta makrela, což je výborné znamení.

Dnes se nám mírně rozfoukalo a tak posádky nabírají síly do dalšího rybolovu, nic méně asi je vytáhnu na pstruhy, jelikož sem nepřijely odpočívat, ale makat, no ne? (To samozřejmě berte s nadsázkou). 

Pěkný den, ahoj.

Připojené obrázky

Sdílet tuto stránku

Coronavirus

Hello friends, for all those who have questions about traveling to Norway during the coronavirus - contact us. We deal with this matter in person with everyone.

Petrův zdar, přátelé a kamarádi, pro všechny, kteří mají dotazy ohledně cestování do Norska v době koronaviru nás neváhejte kontaktovat. S každým tuto záležitost řešíme osobně. 

Zavřít

EN DE CZ NO