Kouzelné molo a pstruzi

28. 09. 2018
Špatné počasí? To nám v HasvagCampu nevadí. Pár dní teď kvůli špatným povětrnostním podmínkám bylo nechytatelno a to i z našeho kouzelného mola a tak jsem musel přistoupit k improvizaci a své hosty vyvézt k ústí řeky, kde jsme chytili nádherné mořské pstruhy, ale i lososa.

Špatné počasí? To nám v HasvagCampu nevadí. Pár dní teď kvůli špatným povětrnostním podmínkám bylo nechytatelno a to i z našeho kouzelného mola a tak jsem musel přistoupit k improvizaci a své hosty vyvézt k ústí řeky, kde jsme chytili nádherné mořské pstruhy, ale i lososa. Na dvanáctigramový proutek to byla opravdu neuvěřitelná zdolávačka, která mě na dlouho utkví v paměti.

Včera přijel i můj dobrý kamarád Martin Foltýn, kterého dozajista každý zná, jakožto našeho reprezentanta v přívlači. Vyspal se, hned druhý den nahodil z mola, vytáhl si nádherného polaka a poté jsme opět jely na mořany k ústí řeky a bylo to neuvěřitelné. Během hodiny jsem pochytal pár nových rad ohledně pstruhů, které jsem hned proměnil v praxi a společně jsme nachytali zhruba dvacet mořských pstruhů od 20 do 50cm, toho největšího, který měřil rovných 47cm chytil Honza, který drží prut v ruce jen příležitostně.

V následujících dnech bychom chtěli s Martinem něco málo natočit o lovu pstruhů, tedy další alternativě v případě, že vám v Norsku bude foukat. Tak snad to vyjde, zatím Petrův zdar.

Připojené obrázky

Sdílet tuto stránku

Coronavirus

Hello friends, for all those who have questions about traveling to Norway during the coronavirus - contact us. We deal with this matter in person with everyone.

Petrův zdar, přátelé a kamarádi, pro všechny, kteří mají dotazy ohledně cestování do Norska v době koronaviru nás neváhejte kontaktovat. S každým tuto záležitost řešíme osobně. 

Zavřít

EN DE CZ NO