Konečně se otěpluje

10. 05. 2019
Ahoj přátelé, tak opět posílám nějaké ty fotečky. Pomalu, ale jistě se otepluje a počasí se konečně na svoji roční dobu začíná vracet do normálu.

Ahoj přátelé, tak opět posílám nějaké ty fotečky. Pomalu, ale jistě se otepluje a počasí se konečně na svoji roční dobu začíná vracet do normálu. Chytá se čím dál více halibutů a samozřejmě i pěkných tresek. Velmi dobře fungují gumové nástrahy v imitaci sleďů a občas taky velmi výrazné, oranžové, červené či zelené gumy.

Vítr je stále jako na kolíbce, chvíli fouká přes pět metrů za sekundu, chvíli je to klidnější, nic méně tak či tak nám drift nenahrává moc do karet a tak se musí přistupovat na lov s většími jigovkami.

Ozvu se opět později, hezký den.

Připojené obrázky

Sdílet tuto stránku

Coronavirus

Hello friends, for all those who have questions about traveling to Norway during the coronavirus - contact us. We deal with this matter in person with everyone.

Petrův zdar, přátelé a kamarádi, pro všechny, kteří mají dotazy ohledně cestování do Norska v době koronaviru nás neváhejte kontaktovat. S každým tuto záležitost řešíme osobně. 

Zavřít

EN DE CZ NO