Klubovna

Pro společné sledování sportovních utkání a rybářských filmů tu je náš Fishmachine club neboli klubovna. Tady fandí celý kemp při všech reprezentačních utkání a mimo jiné zde taktéž občas přednášíme a ukazujeme zajímavé rybářské věci z našeho rybářského arzenálu.

Fishmachine club neboli klubovna je místo s naprosto unikátní atmosférou, které vypadá jako dokonalý rybářský bar pro všechny nadšence Petrova cechu. Najdete tu vlastnoručně vyrobený bar a posezení ze dřeva, televizi, obrovské množství rybářských prutů, navijáků a nástrah k zapůjčení i prodeji. 

Nejčastěji sem chodíme sledovat sportovní utkání a fandit našim reprezentantům. Dost času zde ovšem také s našimi hosty trávíme ukazováním úspěšných montáží a nástrah. 

Sdílet tuto stránku

Coronavirus

Hello friends, for all those who have questions about traveling to Norway during the coronavirus - contact us. We deal with this matter in person with everyone.

Petrův zdar, přátelé a kamarádi, pro všechny, kteří mají dotazy ohledně cestování do Norska v době koronaviru nás neváhejte kontaktovat. S každým tuto záležitost řešíme osobně. 

Zavřít

EN DE CZ NO