Double rooms

Double rooms jsou dva pokoje se samostatným vchodem vhodné například pro větší skupiny, kterým by nestačila kapacita apartmánu.

Double rooms jsou dva pokoje se samostatným vchodem vhodné například pro větší skupiny, kterým by nestačila kapacita apartmánu nebo pro ty, kteří cestují obytným vozem a rádi by se zde na nějaký čas ubytovali. 

Double rooms disponují samostatným vchodem, chodbičkou na které je menší posezení, jednoduchou kuchyní, ve které najdete lednici, indukční desku, mikrovlnou troubu a rychlovarnou konvici společně s kuchyňským vybavením. Z chodby se poté dvěma samostatnými dveřmi dostanete do dvou pokojů s celkem čtyřmi lůžky. 

Tento mini apartmán nedisponuje záchodem a sprchou, ale můžete použít sociální zařízení přímo nad schody u hlavního vchodu nebo v naší mrazákovně. 

V double roomech je k dispizici televize, playstation 3 a internetové připojení. 

Připojené obrázky

Sdílet tuto stránku

Coronavirus

Hello friends, for all those who have questions about traveling to Norway during the coronavirus - contact us. We deal with this matter in person with everyone.

Petrův zdar, přátelé a kamarádi, pro všechny, kteří mají dotazy ohledně cestování do Norska v době koronaviru nás neváhejte kontaktovat. S každým tuto záležitost řešíme osobně. 

Zavřít

EN DE CZ NO