Dorazili rybářští blázni

25. 06. 2019
Ahoj přátelé, tak ke mně dorazil Tomáš s Rejžou a dáváme tomu pořádně na prdel. Ryby berou doslova všude. Když fouká, chytají se makrely na hod z mola, když je hezky, jede se na šelf na veliké kelery, polaky i další druhy ryb.

Ahoj přátelé, tak ke mně dorazil Tomáš s Rejžou a dáváme tomu pořádně na prdel. Ryby berou doslova všude. Když fouká, chytají se makrely na hod z mola, když je hezky, jede se na šelf na veliké kelery, polaky i další druhy ryb. Máme pro vás natočeného spoustu materiálu, ke střihu se pravděpodobně dostanu až v zimě, ale už teď vám mohu slíbit, že se máte na co těšit.

Ve dvou rozfoukaných dnech jsem dokonce vyhlásil soutěž v lovu makrel, které se zúčastnila většina posádek, pochopitelně jsme to s Rejžou zdokumentovali a rovněž z toho vznikne nějaké to samostatné video.

Připojené obrázky

Sdílet tuto stránku

Coronavirus

Hello friends, for all those who have questions about traveling to Norway during the coronavirus - contact us. We deal with this matter in person with everyone.

Petrův zdar, přátelé a kamarádi, pro všechny, kteří mají dotazy ohledně cestování do Norska v době koronaviru nás neváhejte kontaktovat. S každým tuto záležitost řešíme osobně. 

Zavřít

EN DE CZ NO