Blížící se konec sezóny a vidina lepšího počasí

27. 09. 2020
Petrův zdar přátelé, posílám do světa opět další fotečky úlovků. Poslední týdny panuje větrné počasí a není vůbec jednoduché v silném driftu chytat.

Petrův zdar přátelé, posílám do světa opět další fotečky úlovků. Poslední týdny panuje větrné počasí a není vůbec jednoduché v silném driftu chytat. Nic méně vidina lepších zítřků je nyní celkem reálná, jelikož dnes se vítr poměrně ustálil a předpověď počasí ukazuje, že by tomu tak mělo být i v několika následujících dnech. Doufejme, že se to naplní a my se opět budeme moci houpat na klidnějších vlnách.

Makrely jsou stále zde a ve velikých počtech. Na větších hloubkách lze narazit na mníky, kterým se pověnovala nedávná parta suprových rybářů. Včera jedna posádka dovezla pořádnou oliheň, kterou přelstili na pilker. A tři dny zpět ve velikém driftu jedna posádka ztratila pěkného halibuta když se při jeho výpadu zamotal elektrický multiplikátor.

Určitě na ně brzy vyrazíme a dáme vědět. Zatím se mějte hezky, ať vám to jezdí, ahoj!

Připojené obrázky

Sdílet tuto stránku

Coronavirus

Hello friends, for all those who have questions about traveling to Norway during the coronavirus - contact us. We deal with this matter in person with everyone.

Petrův zdar, přátelé a kamarádi, pro všechny, kteří mají dotazy ohledně cestování do Norska v době koronaviru nás neváhejte kontaktovat. S každým tuto záležitost řešíme osobně. 

Zavřít

EN DE CZ NO